Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur (DB) van het PNN bestaat uit vijf tot acht promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.

Anne de Vries
Voorzitter
Universiteit van Tilburg
anne.devries@hetpnn.nl
  Martijn Stoutjesdijk
vicevoorzitter  
Universiteit van Tilburg
martijn.stoutjesdijk@hetpnn.nl
Rens Philipsen 
Secretaris  – Internationale zaken
Technische Universiteit Delft
rens.philipsen@hetpnn.nl
Jeff Smit
Penningmeester / Vice-voorzitter
LUMC
jeff.smit@hetpnn.nl
  Marten van der Meulen
Algemeen bestuurslid – Arbeidsvoorwaarden
Radboud Universiteit Nijmegen
marten.vandermeulen@hetpnn.nl
Fanny Vuik
Algemeen bestuurslid – UMC’s
Erasmus MC
fanny.vuik@hetpnn.nl
Mina Karami
Algemeen bestuurslid – Loopbaan – Open Science
AMC
mina.karami@hetpnn.nl
 Kristin Mol
Algemeen bestuurslid – Communicatie
Erasmus MC
kristin.mol@hetpnn.nl
Reinder Broekstra
Algemeen bestuurslid  
Universiteit van Tilburg
reiner.broekstra@hetpnn.nl