Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur (DB) van het PNN bestaat uit acht tot tien promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.

Lucille Mattijssen
Voorzitter
VU Amsterdam
lucille.mattijssen@hetpnn.nl
Kimberley Anneveldt
Intern voorzitter / secretaris
Isala Ziekenhuis Zwolle
kimberley.anneveldt@hetpnn.nl
Tess van Doorn
Algemeen bestuurslid – Open Science
Erasmus MC
tessvandoorn@hetpnn.nl
Peta Baxter
Algemeen bestuurslid – loopbaan en PPP
Donders instituut Nijmegen
peta.baxter@hetpnn.nl
Bram Faber
Algemeen bestuurslid – Arbeidsvoorwaarden
VU Amsterdam
bram.faber@hetpnn.nl
Nicolien van Vliet
Algemeen bestuurslid – UMC’s
LUMC
nicolien.vanvliet@hetpnn.nl
Rosanne Anholt
Algemeen bestuurslid – Kwaliteit en diversiteit
VU Amsterdam
rosanne.anholt@hetpnn.nl
Carola Schoor
Algemeen bestuurslid – Buitenpromovendi & communicatie
Maastricht University
carola.schoor@hetpnn.nl