Bestuur

Het Dagelijks Bestuur (DB) van het PNN bestaat uit vijf tot acht promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.

rolfvanwegberg_zw Rolf van Wegberg
Voorzitter
Technische Universiteit Delft
rolf.vanwegberg@hetpnn.nl
Rens Philipsen 
Secretaris  – Internationale zaken
Technische Universiteit Delft
rens.philipsen@hetpnn.nl
pasfoto-zwartwit Ralf Boland
Penningmeester / Vice-voorzitter
Universiteit Leiden
ralf.boland@hetpnn.nl
  Marten van der Meulen
Algemeen bestuurslid – Arbeidsvoorwaarden
Radboud Universiteit Nijmegen
marten.vandermeulen@hetpnn.nl
Roel Wouters
Algemeen bestuurslid – UMC’s – VAWO
UMC Utrecht
roel.wouters@hetpnn.nl
Mina Karami
Algemeen bestuurslid – Loopbaan – Open Science
AMC
mina.karami@hetpnn.nl
 Kristin Mol
Algemeen bestuurslid – Communicatie
Erasmus MC
kristin.mol@hetpnn.nl
   Jeff Smit
Algemeen bestuurslid – Kwaliteit – Acquisitie
LUMC
jeff.smit@hetpnn.nl