Bestuur

Het Dagelijks Bestuur (DB) van het PNN bestaat uit vijf tot acht promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.

rolfvanwegberg_zw Rolf van Wegberg
Voorzitter
Technische Universiteit Delft
rolf.vanwegberg@hetpnn.nl
Rens Philipsen 
Secretaris  – Internationale zaken
Technische Universiteit Delft
rens.philipsen@hetpnn.nl
pasfoto-zwartwit Ralf Boland
Penningmeester / Vice-voorzitter – Arbeidsvoorwaarden
Universiteit Leiden
ralf.boland@hetpnn.nl
Roel Wouters
Algemeen bestuurslid – UMC’s
UMC Utrecht
roel.wouters@hetpnn.nl
 fotomartine-1 Martine Uittenbogaart
Algemeen bestuurslid – PR & Acquisitie – National PhD Day
Maastricht UMC+
martine.uittenbogaart@hetpnn.n
Mina Karami
Algemeen bestuurslid – Loopbaan
Erasmus MC
mina.karami@hetpnn.nl
 Marten van der Meulen
Algemeen bestuurslid – Kwaliteit
Radboud Universiteit Nijmegen
marten.vandermeulen@hetpnn.nl
   Jeff Smit
Algemeen bestuurslid – Kwaliteit
LUMC
jeff.smit@hetpnn.nl